EL İLANI

Firma yada şahısların reklam, kampanya, bilgilendirme vs gibi amaçlarla kullandıkları basılı reklam malzemeleridir. El ilanları genelde tek sayfadan oluştukları için katlanmazlar ve okuyana hızlı mesaj verme konusunda başarılıdırlar. Maliyet açısından çok sayfalı broşürlere kıyasla daha ucuzdurlar. Genel anlamda tek taraflı baskıdan oluştukları gibi çift taraflı baskıdan da oluşurlar. 

El ilanları mevcut veya yeni bir hizmeti duyurmak, kullanıcılara bilgi vermek, ürün satışını sağlamak vb... amaçlar için hazırlanabilirler. Elden hızlıca dağıtabilecekleri gibi fuar yada tanıtım yapılabilecek alanlarda müşteriye sunulabilirler.

İlanlarda kağıt seçimi 1. hamur veya kuşe kağıt, ölçü tercihi ise genel anlamda A4 (21x29.7) - A5 (14.8x21) - A7 (7.4x10.5) boyutlarında olmaktadır.

 

 

1/1

Vera Delta Entegre Çözümler El İlanı

1/1

Luca Entegrasyon El İlanı

1/1

Ebfine İnsülin kalem İğne El İlanı

Sosyal Medya - El İlanı - Broşür - Kartvizit - Katalog - İnsert -  Logo - İlan - Kurumsal İlan - Poster - Afiş - Banner - Ambalaj Tasarımı - Kurumsal Kimlik - Cepli Dosya - Antetli Kağıt - Torba Zarf - Diplomat Zarf - Bilboard - Cam Giydirme - Folyo - Foreks - Branda - Stand Tasarımı - Fuar Stand Giydirme - Roll-up - Kırlangıç Bayrak ve Yelken bayrak gibi bir çok tasarım çalışmasını sizin için hazırlıyorum.

Freelance Grafiker - Grafik Tasarımcı - Grafiker - Tolga özavcı

© Tüm hakları saklıdır.